Atasun Profesyonel Ev Taşıma Firması

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
50 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İbrahim Şasi
  • ADRES: İnkılap, Mehmet Akif Cd. No:23, K:3 D:3 35380 Buca/İzmir, Türkiye
  • TELEFON: 0 (232) 452 8288
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:01 - 23:52
SERVİS SAATLERİ 00:01 - 23:51

FİRMA HAKKINDA

Yeni Evliler Çeyizlerini Atasun ile Taşıyor
Çeyiz, yeni evli gelin ve damatlar için hazırlanan her türlü giysi ve ev eşyaswına verilen isimdir. Çeyiz içerisinde küçük ev aletlerinden tutun da yastıklar, dikiş nakış parçaları ve çeşitli kıyafetler olmaktadır. İzmir şehirlerarası çeyiz nakliyesi Atasun Nakliyat olarak verdiğimiz hizmetlerden biridir.
Evlendikleri ilden farklı bir yerleşim merkezinde yaşamaya karar veren çiftler için çeyizlerinin ve eşyalarının taşınması gerekmektedir. Çeyiz takımı ve ya çeyiz eşyaları özellikle gelin için büyük önem arz etmektedir. İzmir çeyiz taşıma konusunda daha önce defalarca kez bu görevi layıkıyla yerine getirmiş bulunmaktayız. Çeyizleriniz, güvenli ve eksiksiz bir şekilde tarafımızca taşınmaktadır.
Bizimle İletişime Geçin
Yeni evli çiftler çeyiz taşıma tecrübelerimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilir ve ya mail atabilirler. Zamanında teslimat için önceden haber vermeniz yeterlidir. Parça eşya ve çeyiz taşımacılığı konusunda Türkiye genelinde bir çok yere nakliye yapmış bulunmaktayız. İzmir parça eşya taşıma firması Atasun ile gözünüz arkada kalmadan nakliye işlemlerini halledebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Araç çubuğuna atla