KAHTA PETROL

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,984 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Salih beyazdal
  • ADRES: ADIYAMAN KAHTA
  • TELEFON: 0 (416) 725 7239
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 03:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ ADIYAMAN

FİRMA HAKKINDA

KaHa petrol

2 + 1 konfor sağlayan Temsa maraton

Yolcu Hizmetleri
Kendi imkânları içinde var olan,”kendi kendini yaratmak” babında bir ilk olmanın gurur ve onurunu taşıyoruz. Halka hizmet, hakka hizmet parolasıyla yola çıktık ve devam ediyoruz.

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” /][/contact-form]

Tabî ki; bu yolda desteğimizi halkımızdan alıyoruz.
Bölgesel ve Yöresel çalışmalarımızla, sınırlı sayıda otobüslerimizle yaptığımız seyahatlerle insanımıza sevgi taşıyoruz. Yöresel anlamda bakıldığında kendi yöresel ve folklorik yapıya sahip çıkan turizm şirketi bakımından da bir ilki yaşıyoruz. Otobüslerimizin üzerinde Adıyaman’ımızı ve dünyanın sekizinci harikası olarak atfedilen Nemrut Dağını tanıtmak için otobüslerimizin üzerine tanıtıcı reklâm afişleri yapıştırdık. Bu yönümüzle bir nevi tarihi ve turistik yerlerimizi tanıtmak üzere kültür elçisi olduk. Goethe’nin dediği gibi “ Tarihini bilmeyen insan günü birlik yaşayan insandır.” Tarihe sahip çıkan bir düşünce ile Kahta Petrol Turizm vardı ve sizlerle var olacaktır.

Genç ve dinamik başkan, halkla ilişkiler ve tanıtım uzmanıyla müşterilerin istek ve taleplerini dikkate alarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Yerel anlamda hizmetin kalitesini ve niteliğini artırmak için bir halkla ilişkiler ve tanıtım uzmanımızla, yeniliklerimizle en iyiye ulaşacağımızın inancındayız.

Kahta Petrol Turizm Ltd. Şti.
Halkla İlişkiler ve Tanıtım

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Araç çubuğuna atla